تردست

 

«تردست» بعد از «آقای هفت‌رنگ» در گروه عصرجدید

پس از گذشت پنج سال از تولید فیلم سینمایی «تردست» به كارگردانی محمدعلی سجادی، با كسب پروانه نمایش در برنامه آینده گروه سینمایی عصر جدید قرار می‌گیرد. سیروس تسلیمی» سرمایه‌گذار و پخش‌كننده این فیلم گفت: پس از گذشت پنج سال، پروانه نمایش این فیلم در معاونت جدید سینمایی تمدید شد، چون در دوره قبلی بنا به دلایلی كه هیچ وقت معلوم نشد، اكرانش متوقف ماند.
وی افزود: با كسب پروانه، برنامه اكران فیلم در گروه عصرجدید در نظر گرفته شده كه در صورتی كه در شورای صنفی نمایش ثبت شود، جایگزین فیلم «آقای هفت رنگ» خواهد شد.
تسلیمی درباره اقبال «تردست» در اكران عمومی گفت: این فیلم از جهت فروش، قاعده فیلم‌های پرفروش را رعایت كرده و امیدواریم كه مورد استقبال قرار بگیرد.
وی افزود: این فیلم آداپته‌ای از یك نمایشنامه روحوضی است كه به صورت سینمایی درآمده و از كاراكترهای نمایشنامه‌های روحوضی برخوردار است.
براساس این گزارش، فیلم سینمایی «تردست» به كارگردانی،‌ تهیه كنندگی و نویسندگی محمدعلی سجادی، سه سال پیش ساخته شد. شهرام حقیقت دوست،‌ نیوشا ضیغمی، بهزاد فراهانی، امیر جعفری، سیروس ابراهیم‌زاده، گوهر خیراندیش، مریم كاویانی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم كه از فضایی كمیك برخوردار است،داستان ارتباط روح مادری با فرزندش را به تصویر می‌كشد.

 

jتردست